برای تماس ( کلیک کنید )
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند

اخذ رتبه نیرو

با سلام و عرض احترام صمیمانه خدمت کلیه مخاطبان مقالات آموزشی تیم پژوهشی مانا ثبت.
بر حسب وظیفه تیم پژوهشی مانا ثبت در خصوص ارائه مقالات کاربردی در جهت رفع سوالات و ابهامات مخاطبان محترم و ایجاد بستری آموزشی در خصوص مسائل روز در حوزه ثبت شرکت ، اخذ رتبه و… این بار با مقاله ای در خصوص شرایط و روند حقوقی اخذ رتبه نیرو در خدمت شما هستیم.
شایان ذکر است که ؛ مقالات قبلی نیز از جانب تیم پژوهشی مانا ثبت در خصوص موضوع اخذ رتبه نیرو ارائه شده است و در این مقاله ضمن معرفی اجمالی موضوعات و مناسبات اخذ رتبه نیرو به خدمات موسسه حقوقی مانا ثبت در باب اخذ رتبه نیرو برای متقاضیان محترم نیز گریزی زده خواهد شد.
اساسا در خصوص اخذ رتبه نیرو باید در قدم اول به بیان موضوعات و حوزه کاری رشته نیرو توجه داشت.
جایی که ما طبق آیین نامه پیمانکاران مصوب هیئت وزیران و همچنین اصلاحیه این آیین نامه متوجه شده ایم که رشته نیرو در برگیرنده امور و کارهای پیمانکاری مربوط به حوزه های تولید ، توزیع و انتقال اعم از ؛ نیروگاه ها ،شبکه های برق رسانی ، تاسیسات برقی و الکترونیکی ، پست های توزیع و الکترونیک عام و خاص و… می باشد و طبق این آآیین نامه رشته نیرو به دو زیر شاخه کلی تولید نیرو و پست ، انتقال و توزیع نیرو تقسیم می گردد و بر حسب رشته کاری پیمانکار محترم مراحل ارزیابی و بررسی صلاحیت پیمانکار در خصوص اخذ رتبه نیرو و رتبه بندی ۵ گانه صورت می پذیرد.
بسیاری از پیمانکاران محترم به دلیل عدم اطلاع از جداول ارزشیابی و امتیازبندی های موضوع اخذ رتبه نیرو یک تیم و تشکیلات اساسی و حساب شده برای کسب رتبه نیرو طراحی نکرده و اصطلاحا توان معطوفی برای اخذ رتبه نیرو مرتبط به حوزه کاری خود ترتیب نداده اند.
به طور معمول شرکت های پیمانکار به لحاظ عدم کفایت یا نامرتبط بودن سوابق بیمه ای مهندسین امتیاز آور دچار مشکل زیادی می شوند و زمان زیادی را در پیچ و خم تامین مهندسین امتیاز آور از دست می دهند.

اخذ رتبه نیرو
اخذ رتبه نیرو

از این دست اشتباهات حقوقی و مالی بسیار زیاد دیده شده است که اکثر این موارد به دلیل عدم به کارگیری نماینده حقوقی قدرتمند و عدم توجه به بخش نامه ها ، آیین نامه ها و اصلاحیه های مرتبط می باشد.
موسسه مانا ثبت با علم و آگاهی از این مشکلات قبل از هر گونه اقدام برای اخذ رتبه نیرو اقدام به بررسی و ارزیابی امتیازات مهندسین امتیاز آور نموده و کارشناسان این موسسه حکم تایید مهندسین را برای موضوع اخذ رتبه صادر می نمایند.
بدین ترتیب موضوع اخذ رتبه نیرو و یا اخذ رتبه در دیگر رشته ها در کنترل پیمانکار و تیم مانا ثبت قرار می گیرد.
توجه داشته باشید که ؛ موضوع اخذ رتبه نیرو و یا هر گونه اخذ رتبه یا گرید موضوعی پویا و اصطلاحا به روز می باشد و نباید برحسب اطلاعات سال قبل برای اخذ رتبه امسال برنامه ریزی کرد.
به دلیل حساسیت و اهمیت ویژه اخذ رتبه نیرو و اخذ دیگر رتبه ها برای هموطنان عزیز ، مدیریت موسسه حقوقی مانا ثبت اقدام به ایجاد کارگروه ویژه ای در خصوص اخذ رتبه نیرو و دیگر رشته های مورد نیاز کرده است و با استخدام کارشناسان حقوقی و مالی متخصص و مجرب که به صورت همه روزه با مراجع ذی ربط در خصوص اخذ رتبه یا گرید در ارتباط بوده و از بخش نامه ها ، آیین نامه ها و… مطلع می باشند ، روندی ۴۵ روزه از لحظه دریافت مدارک و مستندات پیمانکاران محترم و ثبت نام در سایت ساجات تا زمان تحویل رتبه پیمانکاری را عملی ساخته است.
همچنین با علم بر مشکل پیمانکاران محترم در باب دسترسی به نیروی انسانی و مهندس های امتیازآور این موسسه اقدام به ایجاد بانکی از مهندسان متخصص و امتیاز آور در زمینه های مختلف برای استفاده در زمینه اخذ رتبه نیرو و ویا دیگر رشته ها کرده است و موسسه حقوقی مانا ثبت مفتخر است برای اولین بار ، کامل ترین بانک نیروی انسانی و مهندسی امتیاز آور را دور هم جمع کرده است. اصطلاحا بانک نیروی انسانی و مهندسی امتیاز آور موسسه حقوقی مانا ثبت به بانک جامع نیروی امتیازساز مانا معروف می باشد.
لازم به ذکر است که ؛ برای اخذ رتبه نیرو مهندسینی آماده همکاری جهت استخدام و امتیازآوری در رشته های برق ، مکانیک ، ابزار دقیق مهندسی دریا و… در بانک جامع نیروی امتیازساز مانا موجود می باشد و دیگر شرایط و مستندات مورد نیاز جهت اخذ رتبه نیرو نیز توسط تیم های مختلف حقوقی و مالی موسسه مانا ثبت مرتفع می گردد.
پس دیگر جای نگرانی برای پیمانکاران محترم نمی باشد و این اطمینان را به شما سروران می دهیم که در طی یک بازه ۴۵ روزه از لحظه انعقاد قرارداد و تحویل مدارک به موسسه حقوقی مانا ثبت ، گواهی اخذ رتبه پیمانکاری مورد نظر در خدمت شما می باشد.
قطعا تلفیق بازه زمانی کوتاه ۴۵ روزه با کیفیت حقوقی و مالی در جهت اخذ رتبه نیرو مورد نظر خواسته به حق پیمانکاران محترم می باشد ولی موسسه حقوقی مانا ثبت به همین بسنده نکرده است و جهت جلب رضایت و آسودگی خاطر پیمانکاران محترم در خصوص شفافیت و ابهام زدایی تعرفه ها و هزینه های اخذ رتبه نیرو ، اقدام به تصویب سند پروتکل ثبت شرکت ارزان و اخذ رتبه ارزان نموده است که این پروتکل ضمن شفافیت مالی و ابهام زدایی در بحث تعرفه ها و کارمزدها ، دارای تخفیف زمانی می باشد. تخفیف زمانی به این معنا می باشد که در هر دوره ای از سال مدیریت موسسه مانا ثبت اقدام به ایجاد تخفیف های ده تا پنجاه درصدی در خصوص موضوع اخذ رتبه نیرو یا دیگر خدمات موسسه مانا ثبت نموده است.
ضمنا شما می توانید با خیال راحت با کارشناسان موسسه حقوقی مانا ثبت از طریق پل های ارتباطی موسسه مانا ثبت ارتباط برقرار نموده و ضمن برخورداری از مشاوره رایگان از شرایط و مدارک مورد نیاز جهت همکاری مطلع گردید.
بنابراین خواهشمندم ضمن مطالعه این مقاله و اختصاص امتیاز به کیفیت کاری تیم پژوهشی مانا ثبت در صورت نیاز به هرگونه خدماتی همچون ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت اختراع ، ثبت برند و … با موسسه حقوقی مانا ثبت تماس حاصل فرمایید.
با تشکر از مطالعه مقاله اخذ رتبه نیرو که کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت بوده است که ضمن بررسی موضوعات اخذ رتبه نیرو و معرفی خدمات ۴۵ روزه اخذ رتبه نیرو توسط تیم حقوقی مانا ثبت به معرفی پروتکل اخذ رتبه ارزان پرداخته است.
“کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت”
پروتکل ثبت شرکت ارزان ؛ خدمتی نوین از مانا ثبت”

پاسخ بدهید