۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
اخذ رتبه یا گرید ارزان

اخذ رتبه یا گرید ارزان

اخذ رتبه یا گرید ارزان “با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همراهان گرانقدر مقالات آموزشی تیم پژوهشی مانا ثبت.”
امیدواریم در پناه خداوند منان ، در عین حال که سلامت می باشید ، مراحل مؤفقیت ئ توفیق روزافزون را نیز طی نمایید.
در مقالات قبلی تیم پژوهشی مانا ثبت به موضوعات مهمی در حوزه ثبت شرکت ، اخذ رتبه یا گرید و مفاهیم این حوزه به طور مفصل پرداختیم و تمامی بخش نامه ها ، آیین نامه ها و مفاد قانونی مربوط به حوزه تخصصی ثبت شرکت و اخذ رتبه یا گرید را تشریح و تفسیر نمودیم.
بنا بر شعار همیشگی مؤسسه مانا ثبت در خصوص ارتباط دو طرفه مؤسسه با شما مخاطبان گرانقدر ، امروز به دغدغه و سوال همیشگی شما عزیزان در خصوص قیمت اخذ گرید و اصطلاحا “اخذ رتبه یا گرید ارزان” خواهیم پرداخت.
در ابتدا بد نیست مقدمه ای در خصوص ضرورت اخذ رتبه یا گرید خدمت شما ارائه نماییم.
همانطور که مستحضرید ؛ پس از ثبت شرکت و شروع فعالیت ، اخذ رتبه یا گرید پیش نیاز قطعی در خصوص اجازه انعقاد قرارداد با دستگاه های دولتی ، شرکت کردن در مناقصات دولتی و… می باشد و اساسا شرکت ها بدون اخذ رتبه یا گرید قدرت اجرایی خاصی ندارند.
از سوی دیگر منابع مالی عظیم پروژه های دولتی بر کسی پوشیده نیست و همین مهم سبب رقابت شدید پیمانکاران ، مشاوران ، انبوه سازان ، شرکت های EPC و… در خصوص اخذ رتبه یا گرید شده است.

اخذ رتبه یا گرید ارزان
اخذ رتبه یا گرید ارزان

به موازات همین رقابت ، قانونگذار اقدام به وضع قوانین و مقرراتی شفاف و عادلانه در خصوص اخذ رتبه یا گرید در جهت بسترسازی فضایی همسان برای متقاضیان انعقداد قرارداد با دستگاه های دولتی و همچنین نظارت و ساماندهی مطلوب در خصوص کیفیت و کمیت انجام پروژه ها نموده است.
آیین نامه ها و بخش نامه های موضوع اخذ گرید نیازمند تحلیل فنی و تخصصی می باشد.
در خصوص امتیاز بندی های موضوع اخذ رتبه یا گرید فرمول ها و شاخص های مشخصی تعیین شده است که در صورت کم توجهی به این موضوعات تخصصی ، فرآیند اخذ رتبه یا تمدید و ارتقا رتبه محکوم به شکست می باشد.
اکنون که در مورد اهمیت ویژه فنی و تخصصی موضوع اخذ رتبه یا گرید مطلع شده اید ، بدون شک میبایست مطالعات تخصصی خود را افزایش دهید که این امر نیاز به صرف زمان زیادی و متحمل شدن زحمت فراوانی می باشد و یا اینکه از مشاوره های فنی و حقوقی افراد متخصص در حوزه اخذ رتبه یا گرید برخوردار شوید.
به دلیل تخصصی بودن حوزه اخذ رتبه و پیچیدگی مبانی حقوقی ، مالی و فنی هر یک از رشته های کاری پیمانکاران ، مشاوران ، انبوه سازان ، شرکت های EPC و… نیازمند به برخورداری از مشاوره ها و تجارب تیم های متخصص می باشند.
این امکان نیازمند صرف هزینه ای می باشد.
بسیاری از هموطنان عزیز به دنبال کاهش هزینه های مربوط به اخذ گرید و اصطلاحا اخذ رتبه ارزان می باشند که این امر خواسته ی به حقی می باشد.
اما به دلیل تعداد زیاد مؤسسات حقوقی و کارگزاری های فعال در حوزه اخذ رتبه ، یک سردرگمی و کلافگی در بین متقاضیان به وجود آمده است.
به راستی چه مؤسسات قادر به پاسخگویی به نیاز اخذ گرید کم هزینه و ارزان متقاضیان می باشند؟
در عمل بسیاری از مؤسسات به دلیل عدم ارائه شفافیت های مالی و برنامه ریزی های مدون در خصوص اخذ رتبه یا گرید نمی توانند پاسخگوی خوبی به دغدغه اخذ رتبه یا گرید کم هزینه باشند.
خوشبختانه در کشور ما مؤسسات حقوقی معتبری نیز وجود دارند که با تدوین برنامه های حساب شده و ارائه شفافیت های مالی و حقوقی در صدد برطرف سازی نگرانی ها و خواسته های به حق هموطنان عزیز، کمر همت بسته اند.
یکی از مؤسسات حقوقی معتبر و با سابقه بیش از ده سال در زمینه اخذ رتبه و ثبت شرکت ، مؤسسه حقوقی مانا ثبت می باشد.
مؤسسه حقوقی مانا ثبت با استخدام حقوقدان متخصص و متعهد و کارشناسان زبده مالی یک نوع هم افزایی ارزشمند در جهت اخذ گرید انواع شرکت ها و اشخاص حقیقی با بهترین کیفیت و کم ترین هزینه ایجاد نموده است.
مؤسسه حقوقی مانا ثبت با تشکیل کارگروه ویژه اخذ رتبه و تصویب سند فاخر پروتکل ثبت شرکت و اخذ رتبه ارزان ، به موازات افزایش کیفیت در زمینه ثبت شرکت و رتبه بندی ایده آل ، نوعی ابهام زدایی و شفافیت مالی در تمامی مراحل ثبت شرکت و رتبه بندی ایجاد کرده است.
در خصوص پروتکل ثبت شرکت ارزان و اخذ رتبه ارزان ، مطالب جداگانه ای توسط تیم پژوهشی مانا ثبت ارائه شده است و جهت اطلاع شما بزرگواران میبایست مهم ترین بند های پروتکل ثبت شرکت و اخذ رتبه ارزان را اینچنین بیان نماییم :
• تدوین و ارائه تعرفه های خدماتی مؤسسه حقوقی مانا ثبت.
• تدوین و ارائه هزینه های مربوط به هر بخش از خدمات ثبت شرکت.
• مقایسه نقطه به نقطه ای کارمزدهای مؤسسه مانا ثبت با کارمزدهای متداول در بین دیگر مؤسسات فعال در حوزه ثبت شرکت ، اخذ گرید و …
• شفافیت در روند حقوقی ارائه خدمات.
• معرفی کارشناسان مربوطه از نظر تخصص و سابقه فعالیت.
• ارائه فیش های واریزی مربوط به اداره ثبت شرکت ها و قوه قضاییه.
• ارائه فیش های واریزی به حساب روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار در خصوص آگهی ثبت شرکت و تغییرات مربوط به آن.
• ایجاد بستری شفاف و صادقانه که سبب اطمینان خاطر مشتریان محترم می شود.
• تشکیل تیم پژوهشی و ارائه مقالات آموزشی رایگان از طریق وب سایت مانا ثبت.
• ارائه مشاوره های رایگان و کامل در جهت رفع سوالات و ابهامات.
به احتمال زیاد متوجه شده اید که ؛ بند های سند پروتکل ثبت شرکت و اخذ گرید ارزان ، در جهت توسعه آموزش نیز قدم های گرانبهایی گرفته است و مفتخریم اعلام نماییم که ؛ بیش از ۷۰ درصد مفاهیم مرتبط با ثبت شرکت ، اخذ گرید و روند های حقوقی مرتبط ، در مقالات آموزشی تیم پژوهشی مانا ثبت ارائه شده است و متقاضیان محترم می توانند با مطالعه این مقالات به بسیاری از سوال ها و دغدغه هایشان پاسخ کاملی دهند.
امید است که ؛ با ارائه مقالات بیشتر در خصوص اخذ رتبه ، ثبت شرکت ، ثبت برند و… باقی مانده مفاهیم نیز خدمت هموطنان عزیز ارائه گردد ولی بنا بر پیچیدگی های حوزه اخذ رتبه یا گرید و همچنین ثبت شرکت ، بسیاری مفاهیم قابل تشریح از بستر فضای مجازی نمی باشد و پیشنهاد تیم پژوهشی مانا ثبت ، ارتباط با کارشناسان حقوقی و مالی متخصص از طریق پل های ارتباطی مانا ثبت می باشد.
این اطمینان را به شما هموطنان عزیز اذعان می نماییم که ؛ ثبت شرکت ارزان و اخذ رتبه ارزان و با کیفیت حقوقی و مالی مطلوب از بستر مؤسسه حقوقی مانا ثبت امکان پذیر می باشد و دیگر نگران پیچیدگی فنی موضوع اخذ گرید و هزینه های آن مطلوب نباشید.
در چهارچوب جلب رضایت و قدردانی از الطاف هموطنان عزیز ، مؤسسه حقوقی مانا ثبت اقدام به اعمال تخفیف ۵۰ درصدی در باب موضوع اخذ گرید و اعمال تخفیف ۳۰ درصدی در باب ثبت شرکت تا پایان سال ۱۳۹۶گرفته است که پیشنهاد ما این می باشد که ؛ در صورت نیاز به اخذ رتبه یا ثبت شرکت این فرصت طلایی را از دست ندهید.
شایان ذکر می باشد که ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت علاوه بر خدمات دهی در زمینه ثبت شرکت و اخذ رتبه ، در حوزه های ثبت برند ، ثبت اختراع ، اخذ ایزو ، اخذ استاندارد ایران ، ارائه خدمات حسابداری و حسابرسی ، اظهارنامه مالیاتی و خدمات متعدد دیگر نیز آماده همکاری با هموطنان محترم می باشد.
با سپاس فراوان از مطالعه این مقاله، شما را به خداوند منان
می سپاریم.
بسته تخفیفی ۵۰ درصدی اخذ رتبه یا گرید فعال شد!
” کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت.”

پاسخ بدهید