۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت ارزان تهیه غذا

ثبت شرکت ارزان تهیه غذا

امیدوارم در پناه خداوند منان صحیح و سلامت باشید.
قبل از این که به موضوع و محتوای مقاله ی امروزمان بپردازیم ، لازم می بینیم ؛ از پیام ها ، انتقادات ، پیشنهادات و نقطه نظرات شما بزرگواران که از طریق بستر ارتباطی مؤسسه حقوقی مانا ثبت برای ما ارسال می گردد تشکر نماییم و این اطمینان خاطر را به شما سروران پیشکش نماییم که ؛ به تمام پیام های شما توه ویژه شده و در اسرع وقت به سوالات و ابهامات شما پاسخ مناسب داده می شود.
خبر خوشی که بایستی خدمت شما عرض نماییم این است که ؛ مدیریت مؤسسه حقوقی مانا ثبت به جهت رفاه حال هموطنان عزیز تصمیم گرفته است که شعبه دوم موسسه مانا ثبت را به زودی در نقطه ی دیگری از شهر تهران افتتحاح نموده و در مراحل بعد به دنبال افتتحاح شعباتی در استان های دیگر کشور عزیزمان می باشد. اخبار تکمیلی این تصمیم را شما می توانید متعاقبا و از طریق وب سایت مانا ثبت دنبال نمایید.
موضوع این مقاله تیم پژوهشی مانا ثبت اختصاص به موضوعی تحت عنوان ثبت شرکت ارزان تهیه غذا دارد که امروزه در کشور ما اصطلاحا در بورس به سر می برد.
بله! به دلیل نیاز روزافزون مردم و بازار اقتصادی مناسب کسب و کار غذا ، اشخاص حقیقی و حقوقی به دنبال افزایش سهم خود از بازار و توسعه کسب و کار خود می باشند.
امروزه به دلیل مشغله زیاد مردم و مشکلات اقتصادی که سبب شده افراد به صورت متراکم و فشرده مشغول کار باشند ، زمان و فرصت مناسبی برای آشپزی در خانه و میل کردن غذا در کانون گرم خانواده وجود ندارد و متاسفانه نسبت به گذشته ، شاهد کاهش سفره پربرکت خانواده ها می باشیم.
همان سفره ای گرم و صمیمانه ای که با تمامی کم و کاستی سرشار از محبت و حلاوت بود.
امروزه غدای گرم مادر و سفره پرمحبت خانواده جایش را به رستوران ها ، طباخی ها ، شرکت های تهیه غذا و… داده است و اصطلاحا مردم به دنبال فست فود می باشند.
همین مهم نیاز را برای ثبت شرکت ارزان تهیه غذا و توسعه کسب و کار در قالب شخصیتی حقوقی و با مناسبات همه جانبه دوچندان کرده است.
بد نیست در پرانتز خاطره ای از یکی از دوستان ایتالیایی ام به نام ” الکساندر پوچیتی” که از طریق سفرش به ایران در قالب مباحث توریستی و مسافرتی باب دوستی مان گشوده شده است تعریف نمایم :
در بهار گذشته الکساندر به همراه خانواده اش برای بار دوم به ایران مسافرت کرد و به دلیل رفاقت بینمان به خانه ما تشریف آورد. بعد از ۱۰ روز که الکساندر قصد برگشت به ایتالیا را داشت از او پرسیدم چه نکته ای از فرهنگ و آداب و رسوم ایران توجهت را به خودش جلب کرده است؟
لبخندی زد و گفت : ما در ایتالیا اغلب غذاهایمان را ظرف مدت نیم ساعت و به سرعت آماده می نماییم و به آرامی و آرامش خاطر ظرف مدت ۲ ساعت میل می نماییم ولی این قصه در ایران برعکس است ؛ شما ایرانی ها غذایی که بیش از سه ساعت برایش وقت گذاشته اید را ظرف مدت کمتر از نیم ساعت میل می نمایید!”
بله. متاسفانه ما آداب تغذیه اشتباهی داریم که علاوه بر رژیم های تغذیه ای ناسالم ، شامل سرعت بلعیدن غذا و آسیب زدن به سیستم گوارش می شود که بایستی از طریق فرهنگ سازی اصلاح شود.

ثبت شرکت ارزان تهیه غذا
ثبت شرکت ارزان تهیه غذا

برگردیم به ادامه مقاله مان ؛ شاید شما که این مقاله را مطالعه می فرمایید ؛ به دنبال ثبت شرکت ارزان تهیه غذا می باشید و تمایل کسب و کارتان را در قالب حقوقی ادامه و توسعه دهید.
اساسا ؛ ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در دو مدل شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود متداول می باشد ولی بعضا دیده شده است که ؛ بعضی افراد تمایل به ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در قالب تعاونی دارند.
در مقالات قبلی تیم پژهشی مانا ثبت به ثبت این شرکت ها به طور مفصل و جداگانه پرداخته شده است که شما می توانید با بازدید بخش های دیگر وب سایت مانا ثبت از این مقالات دیدن فرمایید.

ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در قالب شرکت سهامی خاص :
حداقل سرمایه برای ثبت این شرکت ها یک میلیون ریال تعیین شده است و حداقل تعدا شرکا ۳ نفر می باشد که بایستی دو بازرس جهت نظارت بر فعالیت شرکت و شرکا انتخاب شود.
طبق مقررات ؛ بایستی ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت در حساب بانکی منتصب به شرکت سپرده گذاری شود. همچنین قید عبارت سهامی خاص در مبحث نام گذاری شرکت الزامی می باشد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در قالب سهامی خاص عبارتند از :
۱- تصویر شناسنامه ، کارت ملی (کارت ملی هوشمند) و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم( برای آقایان کلیه شرکا و بازرسین.
۲- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری شرکا و بازرسین.
۳- اساسنامه
۴- وکالت نامه رسمی نماینده حقوقی یا مؤسسه حقوقی که مراحل و روند اداری ثبت شرکت ارزان تهیه غذا را انجام می دهد.

۵- گواهی بانکی مبنی بر سپره گذاری ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت.
۶- مجوز های لازم از دستگاه های ذی ربط اعم از ؛ اداره اماکن نیروی انتظامی ، اداره بهداشت و…
۷- اظهارنامه شرکت.

ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در قالب با مسئولیت محدود :
ثبت این شرکت ها نیازمند حداقل دو شریک دارد و این نوع شرکت ها به دلیل متداول بودن بین دوستان و خویشاوندان به شرکت های فامیلی مرسوم می باشد.
حداقل سرمایه اولیه در این گونه شرکت ها صد هزارتومان می باشد. قید عبارت با مسئولیت محدود در مبحث نام گذاری این شرکت ها الزامی تلقی می شود.
مدارک مورد نیاز به منظور ثبت شرکت ارزان تهیه غذا در قالب با مسئولیت محدود :
۱- تصویر شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معاقیت دائم شرکا.
۲- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری شرکا.
۳- اساسنامه.
۴- شرکت نامه.
۵- اظهارنامه شرکت.
۶-وکالت نامه رسمی نماینده حقوقی یا مؤسسات حقوقی مجاز (مثل مانا ثبت).
۷- مجوز های لازم از دستگاه های ذی ربط اعم از ؛ اداره اماکن نیروی انتظامی ، اداره بهداشت و…

متقاضیان محترم می توانند با تکمیل مدارک و مستندات مذکور و تماس با کارشناسان حقوقی و مالی مؤسسه حقوقی مانا ثبت ضمن برخورداری از مشاوره رایگان از شرایط همکاری با مؤسسه مانا ثبت مطلع گردند.
لازم به ذکر است ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت با اسخدام کارشناسان حقوقی متخصص و مجرب و با تصویب سند پروتکل ثبت شرکت ارزان که خدمتی تاریخی و نوین در کشورمان می باشد علاوه بر قدرتمند سازی ابعاد حقوقی روند ثبت شرکت ارزان تهیه غذا به دغدغه همیشگی متقاضیان محترم در باب عدم شفافیت مالی و بالا بئدن هزینه های کاری پاسخ داده است و مفتخیریم اعلام نماییم ؛ موسسه حقوقی مانا ثبت ثبت شرکت ارزان تهیه غذا و خدمات دیگری همچون ؛ اخذ رتبه ، اخذ استاندارد و ایزو ، ثبت اختراع و… را به بهترین نحو و با کم ترین هزینه انجام می دهد.
با تشکر و قدردانی از مطالعه این مقاله که زحمت بچه های تیم پژوهشی مانا ثبت می باشد ؛ خواهشمندیم ما را از نظرات ارزشمندتان بی نصیب نگذارید.
“کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت.”
پروتکل ثبت شرکت ارزان ؛ خدمتی نوین از مانا ثبت”

پاسخ بدهید