۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی

 

ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی

با عرض سلام و احترام حضور همراهان “موسسه حقوقی مانا ثبت” و علاقه مندان به مباحث موجود در زمینه ثبت شرکت ارزان .

با توجه به نقش موثر لوازم خانگی در زندگی بشر و ایجاد رفاه و آسایش برای انسان ها ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” بر آن شد تا این بار به پژوهش و تهیه مقاله ای با موضوع لوازم خانگی و نحوه ” ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی” بپردازد .

در این مقاله که چکیده ای از حاصل کار ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” طی ساعت ها مطالعه و پژوهش می باشد به ارائه مطالبی در خصوص لوازم خانگی، اهمیت آن، نحوه ثبت شرکت تولید لوازم خانگی و شرایط آن و مدارک مورد نیاز در جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی خواهد پرداخت .

امیدواریم با مطالعه آن بخشی از ابهامات موجود در زمینه ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی مرتفع گشته و توانسته باشیم به سوالات مطرح شده در این زمینه پاسخ داده باشیم .

لوازم خانگی و نقش آن در زندگی بشر

به مجموعه ای از دستگاه‌ ها و وسایلی که به انسان در انجام کارهای روزانه خانه‌ داری یاری می رساند و انجام کار ها را برای وی آسان تر می نماید لوازم خانگی اطلاق می شود .

اختراع و وجود این وسایل موجب ایجاد تحولی بزرگ در زندگی انسان ها شده است تا جاییکه به جرات می توان گفت حضور این وسایل سبب بهبود بهداشت و تغذیه عمومی افراد شده است .

لوازم خانگی را با توجه به عملکرد و نقش آنها در زندگی روزمره بشر می توان به چند دسته تقسیم نمود :

به عنوان مثال بعضی از انواع وسایل خانگی مانند اجاق گاز، یخچال، فریزر، خرد کن، مخلوط ‌کن و مایکروفر و غیره  برای تهیه و نگهداری غذا در آشپزخانه به کار می‌روند و وسایل دیگری مانند ماشین لباس ‌شویی، خشک‌ کن، ماشین ظرف‌ شویی و جاروبرقی و غیره  به منظور نظافت مورد استفاده قرار می گیرند و از بعضی دیگر برای تفریحات و سرگرمی استفاده می‌ شود مانند تلویزیون، رادیو و غیره .

 ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی
ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی

ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” به منظور ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی لازم است یکی از قالب های شرکت های بازرگانی که در ذیل به آنها اشاره خواهد شد در نظر گرفته شود .

ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت های ذیل صورت می پذیرد :

 • شرکت سهامی عام .
 • شرکت سهامی خاص .
 • شرکت تضامنی .
 •  شرکت با مسئولیت محدود .
 • شرکت نسبی .
 • شرکت مختلط سهامی .
 • شرکت مختلط غیرسهامی .

 

در میان تمامی انواع قالب شرکت ها اکثر شرکت های تجاری در قالب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت می رسند .

توصیه ی ” موسسه حقوقی مانا ثبت ” به منظور ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی ثبت شرکتی در قالب شرکت سهامی خاص و یا شرکت با مسئولیت محدود می باشد .

همراهان گرامی به منظور آگاهی بیشتر دررابطه با شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود به مقالات موجود درپرتال  “موسسه حقوقی مانا ثبت ” مراجعه نمایید .

 

شرایط لازم جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت سهامی خاص

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” شرایط لازم جهت ثبت شرکت تولید لوازم خانگی در قالب شرکت سهامی خاص به شرح ذیل می باشد :

به منظور ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی معرفی دو نفر به عنوان بازرس و سه نفر به عنوان اعضای شرکت ضروری می باشد .

شایان ذکر می باشد که سرمایه ی اولیه برای ثبت شرکت یک صد هزار تومان (۱۰۰۰۰۰۰ ریال) می باشد .

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” در شرکت های ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت سهامی خاص ۳۵% سرمایه در ابتدا و باید به صورت نقدی پرداخت شود .

 

مدارک ضروری به منظور ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت سهامی خاص

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” برای ثبت شرکت در قالب شرکت سهامی خاص می بایست مدارک ذیل از سوی متقاضی ارائه می گردد :

 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای شرکت الزامی می باشد .
 • ارائه اصل گواهی دال برعدم سوء سوابق کیفری متقاضی ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی ضروری می باشد .
 • امضای اقرار نامه از جانب متقاضی ثبت شرکت .
 • اقدام به دریافت مجوز لازم در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد .
 • تنظیم و ارائه وکالتنامه در صورت اختیار نمودن نماینده قانونی جهت پیگیری و رسیدگی به امورمربوط به ثبت شرکت تولیدی الزامی می باشد .

 

شرایط لازم جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت با مسئولیت محدود

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” شرایط ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت با مسئولیت محدود به شرح ذیل می باشد :

در هنگام  تشکیل شرکت با مسئولیت محدود باید حداقل تعداد شرکا دو نفر و دارای سن قانونی باشند .

این اعضا باید حداقل یک درصد سهامدار شرکت باشند .

شایان ذکر می باشد که در شرکت های با مسئولیت محدود که شرکا بیش از ۱۲ نفر هستند می بایست هیئت نظار تشکیل دهند و سالی حداقل یک مرتبه مجمع عمومی شرکاء تشکیل گردد .

این هیئت دارای ۳ نفر می باشد که از میان شرکاء و به مدت زمان یک سال انتخاب می شوند . اعضا هیئت نظار نباید از میان اعضای هئیت مدیره انتخاب گردند .

به گزارش “تیم پژوهشی مانا ثبت” برای ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی با مسئولیت محدود باید حداقل سرمایه شرکت به مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال باشد و پس از تشکیل شرکت و تشکیل پرونده دارایی و مشخص کردن حوزه مالیاتی، نسبت به تهیه دفاتر قانونی، پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام لازم انجام شود .

ضمنا ارائه تعهد پرداخت کل سرمایه از سوی متقاضی ثبت شرکت الزامی می باشد .

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت با مسئولیت محدود

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” مدارک لازم جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی در قالب شرکت با مسئولیت محدود عبارتند از :

 • کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه ی اعضا شرکت می بایست ارائه گردد .
 • ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضا ی شرکت ضروری می باشد .
 • امضای اقرارنامه از جانب متقاضی ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی می بایست انجام گیرد .
 • اقدامات لازم جهت تنظیم و تکمیل فرم تقاضانامه (در دو نسخه)، اساسنامه ( در دو نسخه ) انجام پذیرد .
 • متقاضی می بایست نسبت به اخذ مجوز های لازم جهت ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی از سوی سازمان های ذی ربط اقدامات لازم را به عمل آورد .

درشروع هر کسب و کاری موضوع صرف هزینه و  چگونگی روند پروسه انجام امور و صرف وقت از دغدغه هایی است که ذهن افراد را به خود معطوف نموده و آنها را درگیر این مسائل می نماید تا آنجا که برخی را از ادامه راه و تلاش برای دست یابی به مقصود باز می دارد .

امروزه و با ماشینی شدن زندگی بشر و شتاب انسان برای به انجام رساندن کارها افراد به دنبال راحت ترین مسیر و البته کوتاه ترین مسیر برای رسیدن به اهداف خویش می باشند .

 

“موسسه حقوقی مانا ثبت ” تدوین پروتکل ثبت شرکت ارزان و با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و کادری مجرب همواره در پی حل دغدغه های ذهنی هم میهنان عزیزو ایجاد سهولت در زمینه شروع کسب و کار می باشد و با ارائه مشاوره های گوناگون و انجام کارها برای ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی با صرف کمترین هزینه و با طی نمودن کوتاه ترین مسیرها و با صرفه جویی در وقت آماده ارائه خدمات می باشد .

ثبت شرکت ارزان، ثبت شرکت ارزان تولید لوازم خانگی، ثبت برند، ثبت اختراع، اخذ رتبه، اخذ ایزو و … از جمله خدمات قابل ارائه به شما عزیزان می باشد .

با سپاس از همراهی دل گرم کننده شما عزیزان .

” کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت ” .

پاسخ بدهید