۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت ارزان ساختمانی

ثبت شرکت ارزان ساختمانی

همانطور که در مقالات قبلی تیم پژوهشی مانا ثبت ؛ قول داده بودیم که در خصوص ثبت شرکت ارزان ساختمانی مقاله ای جامع و کاربردی ارائه نماییم ، در این مقاله که به دستور مدیریت مؤسسه حقوقی مانا ثبت و با تلاش تیم پژوهشی مانا ثبت ، به موضوع ثبت شرکت ارزان ساختمانی پرداخته و ضمن بیان مفاهیم عمومی در خصوص چنین شرکت هایی به روند حقوقی و مدارک مورد نیاز در جهت ثبت شرکت ارزان ساختمانی نگاه ویژه و موشکفانه ای می شود.

بدیهی می باشد که ؛ با نیاز روزافزون کشور به ساخت و ساز بناها و سازه های مسکونی ، تجاری و… حضور متخصصان متعهد و با تجربه امری حیاتی و انکار ناپذیر می باشد.
بدون شک ؛ عدم نظارت بر حوزه صنعت ساختمان زمینه ساز مشکلات و اختلالات زیادی در این حوزه می شود.
بازار داغ و گسترده حوزه ساختمان و منالع مالی دولتی و خصوصی فعال در این حوزه پای بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی را به حوزه ساختمان کشانده است و مبحث ثبت شرکت ارزان ساختمانی را از اهمیت بالایی برخوردار ساخته است.
همین چندی پیش بود که زلزله استان کرمانشاه و به طور خاص شهر سرپل ذهاب ؛ فاجعه ملی را رقم زد و متاسفانه هزاران تن از هموطنان عزیز ما به دلیل عدم استحکام و ایمنی ساختمان های مسکونیشان زیر خروار خروار سنگ و سیمان و… جان خود را از دست داده اند.
از این دست حوادث در کشورمان کم به ثمر ننشسته است و لزوم توجه ویژه به عملکرد پیمانکاران و شرکت های پیمانکاری ساختمان و ناظران و مشاوران را بیش از پیش نمایان ساخته است.

ثبت شرکت ارزان ساختمانی
ثبت شرکت ارزان ساختمانی

به موازات نظارت و ساماندهی اساسی دستگاه های نظارتی به فعالیت شرکت های ساختمانی ، این شرکت ها نیز میبایست به توسعه و بهبود عملکرد فنی و تجهیزاتی خود مبادرت ورزند.
فعالان در این حوزه به منظور هم افزایی منابع مالی و تخصص های کارشناسان ، به دنبال ثبت شرکت ارزان ساختمانی هستند تا بتوانند در عین حال که ثبت شرکت را با رعایت مفاد حقوقی و چهارچوبهای قانونی مهم به انجام می رسانند به موضوع صرفه جویی مالی فرایند ثبت شرکت ارزان ساختمانی توجه نمایند.
مؤسسه حقوقی مانا ثبت با نظر به اهمیت روند حقوقی ثبت شرکت ارزان ساختمانی و نیاز به کاهش هزینه های ثبتی برای متقاضیان محترم ، اقدام به تصویب و اجرای سند پروتکل ثبت شرکت ارزان نموده است.
مفاد حقوقی پروتکل ثبت شرکت ارزان را به وسیله کلیک بر روی لینک ذیل مشاهده نمایید :

به طور کلی و عموما ؛ ثبت شرکت ارزان ساختمانی با دو متد اصلی صورت می پذیرد و متقاضیان محترم بنا بر شرایط مالی و مناسبات ارتباطی شرکا ، اقدام به تاسیس شرکت ساختمانی به دو صورت شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود می نمایند.

در مورد این دو شرکت به صورت کامل و مفصل در مقالات قبلی تیم پژوهشی مانا ثبت پرداخته شده است که شما می توانید با مراجعه به بخش های دیگر وب سایت مانا ثبت از آنها بازدید نمایید.

ثبت شرکت ارزان ساختمانی تحت قالب شرکت سهامی خاص :
در این نوع شرکت ها ؛ قانون گذار حداقل تعداد شرکا را ۳ نفر تعیین کرده است و به منظور نظارت بر فعالیت عمومی و اختصاصی شرکت ، تعیین ۲ بازرس نیز الزامی است.
توجه نمایید که ؛ حداقل میزان سرمایه اولیه شرکت یک میلیون ریال مقرر شده است که ۳۵ درصد سرمایه اولیه میبایست در نزد حساب بانکی سپرده گذاری شود.
لازم به ذکر است که ؛ گواهی سپرده گذاری حداقل ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت میبایست به همراه مدارک به اداره ثبت اسناد و املاک کشور تحویل داده شود.
مدارک مورد نیاز در جهت ثبت شرکت ارزان ساختمانی در قالب سهامی خاص عبارتند از :
• تصاویر مشخصات شناسایی شرکا همچون ؛ کارت ملی ، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معایت دائم برای آقایان.
• اصل گواهی ( یا برابر اصل) عدم سوء پیشینه کیفری شرکا.
• گواهی مربوط به سپرده گذاری حداقل ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت.
• اظهارنامه
• بنا بر حوزه کاری شرکت ؛ اخذ مجوز از دستگاه های مربوطه و ارائه آن به اداره ثبت الزامی است.
• وکالت نامه رسمی نماینده حقوقی و مؤسسه حقوقی معتبر ( مانا ثبت). ( در صورتی که مراحل ثبت شرکت ارزان ساختمانی توسط نماینده حقوقی یا مؤسسه حقوقی انجام می پذیرد.)

ثبت شرکت ارزان ساختمانی در چهارچوب شرکت با مسئولیت محدود :
این شرکت ها که به شرکت های فامیلی شهرت دارند در بین خویشاوندان و آشنایان دارای جایگاه ویژه ای است.
حداقل تعداد شرکا در این شرکت ها ۲ نفر تعیین شده است.
حداقل میزان سرمایه اولیه شرکت یک میلیون ریال وضع شده است.
توجه داشته باشید که ؛ قید عبارت با مسئولیت محدود در نام گذاری شرکت ضروری است.
مدارک کلی در جهت ثبت شرکت ارزان ساختمانی طی چهارچوب شرکت با مسئولیت محدود عبارت است از :
• تصاویر مشخصات شناسایی شرکا همچون ؛ کارت ملی ، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معایت دائم برای آقایان.
• تهیه شرکت نامه و با امضاء رسیدن آن توسط کلیه شرکا جهت ثبت شرکت ارزان ساختمانی
• اصل یا برابر با اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری شرکا.
• گواهی مربوط به سپرده گذاری یا تعهد سرمایه اولیه شرکت.
• اخذ مجوزهای تعیین شده از دستگاه های ذی ربط و ارائه آن به اداره ثبت اسناد و املاک کشور.
• وکالت نامه رسمی نماینده حقوقی که مراحل و روند اداری ثبت شرکت ارزان ساختمانی را طی می نماید.

شایان به ذکر می باشد که ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت با در نظر گیری دغدغه هموطنان عزیز در خصوص قیمت تمام شده ثبت شرکت اقدام به شفافیت تعرفه های ثبتی و کارمزدها نموده است و مفتخر است اعلام نماید که ؛ ثبت شرکت و اخذ رتبه به وسیله موسسه مانا ثبت با کم ترین هزینه و به سریع ترین نحو ممکن صورت می پذیرد.
از همین رو ؛ متقاضیان محترم می توانند به وسیله پل های ارتباطی مؤسسه حقوقی مانا ثبت با کارشناسان مؤسسه تماس حاصل نموده و ضمن اخذ مشاوره رایگان از شرایط همکاری آگاه شوند.
توجه توجه : تخفیف ۳۰ درصدی در خصوص موضوع ثبت شرکت در مانا ثبت تمدید شد.
با تشکر فراوان از همراهی شما بزرگواران ، خواهشمندم با پیشنهادات و انتقادات ارزشمندتان به ما دلگرمی و انگیزه مضاعف اهدا نمایید.
“پروتکل ثبت شرکت ارزان ؛ خدمتی نوین از مانا ثبت.”

تلفن تماس:
۰۲۱۴۴۳۸۸۰۵۲
۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰

پاسخ بدهید