۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت ارزان

ثبت شرکت ارزان

“وقتی با شکست روبرو می شوی آن را به عنوان نشانه ای بپذیر که نشان می دهد برنامه هایت کامل نبوده اند، سپس از نو برنامه ریزی کن و دوباره به سمت هدفت حرکت کن…”
“ناپلئون هیل”

ثبت شرکت ارزان
ثبت شرکت ارزان

“درود خدمت کلیه فعالان اقتصادی ، تلاشگران عرصه کسب و کار ، سرمایه گذاران و افراد فعال در زمینه تجارت.”
بی تردید ؛ برخی از تصمیمات انسان ها ، زمینه ساز رشد یا شکست آن ها در ابعاد مختلف زندگی شخصی و زندگی شغلی خواهد بود و به همین دلیل ؛دقت و مراقبت از این تصمیمات سرنوشت ساز امری حیاتی و الزامی تلقی می گردد.
در سایه سار همین مهم ؛ شروع فعالیت اقتصادی و مشخصا ثبت شرکت دارای لحظات سرنوشت سازی در بحث تصمیم گیری در مورد ثبت شرکت و محتویات حقوقی آن می باشد و عدم توجه کافی و دقیق ،مشکلات و حتی فاجعه بزرگی را به همراه دارد!
در حوزه ثبت شرکت علاوه بر کیفیت حقوقی ثبت شرکت ، موضوع هزینه ها و مخارج ثبت شرکت نیز در قالب ثبت شرکت ارزان دارای اهمیت ویژه ای می باشد.
امروزه بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت ارزان ، دچار نوعی کلافگی و سردرگمی در جهت بهره گیری و انتخاب بستری مناسب می باشند که ؛ ضامن تحقق موضوع ثبت شرکت با بالاترین کیفیت حقوقی و به موازات آن ، موضوع ثبت شرکت ارزان باشد.
به راستی دغدغه ثبت شرکت ارزان ، یک دغدغه فراگیر در بین اهالی کسب و کار و متقاضیان ثبت شرکت ارزان می باشد؟
پاسخ مؤسسه حقوقی مانا ثبت بسیار صریح و شفاف می باشد.
بله. دغدغه ثبت شرکت ارزان یک دغدغه همگانی در بین متقاضیان ثبت شرکت و شروع فعالیت اقتصادی در قالب شخصیت حقوقی می باشد و غیر قابل انکار می باشد.
مهم ترین عامل در عدم رفع دغدغه موضوع ثبت شرکت ارزان ، حضور فعال افراد سودجو و فرصت طلب می باشد که متاسفانه با ترفندهای غیر اخلاقی مبادرت به فعالیت های مرتبط با ثبت شرکت می نمایند و لطمه جبران ناپذیری به سرمایه گذاران و مؤسسین شرکت ها وارد می نمایند.
نکته بدیهی این می باشد که ؛ فرایند حقوقی ثبت شرکت و طی نمودن روند قانونی ثبت شرکت نیاز ویژه ای به تخصص و تجربه دارد.
بالطبع بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت به دلیل آشنا نبودن با مسائل حقوقی و عدم تجربه کافی، قادر به تحقق موضوع ثبت شرکت ارزان با در نظر گرفتن ابعاد حقوقی و مالی مربوطه نمی باشند.
چتر نجات و ایمن ترین مسیر برای نیل به هدف ثبت شرکت ارزان با رعایت تمام و کمال مفاد قانونی ، مؤسسات و کارگزاران حقوقی معتبر می باشند.
واژه “معتبر” یک واژه بسیار مهم و دلگرم کننده در بحث ثبت شرکت می باشد که نمایانگر قابل اتکا بودن مؤسسه حقوقی مربوطه جهت واگذار نمودن الزامات حقوقی شرکت می باشد.
خوشبختانه مؤسسات حقوقی معتبر و متخصصی در زمینه ثبت شرکت ، اقدام به فعالیت می نمایند و مشغول ارائه خدمات به متقاضیان می باشند.
اما به طور چشمگیری نتوانسته اند تقاضای ثبت شرکت ارزان را که خواسته ی همیشگی و به حق متقاضیان محترم می باشد را پاسخگو باشند.
در این بین ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت برند و خدمات متعدد دیگر ، توانسته است با تدوین و ارائه برنامه ای حساب شده در جهت جلب رضایت هموطنان عزیز و رفع مستقیم دغدغه ثبت شرکت ارزان و کاهش هزینه های ثبتی گامی بی نظیر و مهم در این خصوص بردارد.
این برنامه و فعالیت مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، با تصویب سندی تحت عنوان پروتکل ثبت شرکت ارزان توسط هیئت مدیره مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، به طور عملی اجرا شده است.
سند پروتکل ثبت شرکت ارزان دارای بندهایی مشخص و مدون در راستای حمایت از مشتریان ، ابهام زدایی موضوع تعرفه ها ، به کارگیری از بستر فضای مجازی جهت ارائه خدمت های رایگان و… می باشد که به طور کامل و جداگانه ای در وب سایت مانا ثبت مطرح گردیده و مفاد قانونی پروتکل ثبت شرکت ارزان به طور مستقیم و غیرمستقیم زمینه ساز کاهش هزینه های ثبتی و مهم تر از آن ؛ شفافیت مالی شده است.
برخی از بندهای اساسی و مهم پروتکل ثبت شرکت ارزان از قرار ذیل می باشد :
• تدوین و ارائه تعرفه های خدماتی مؤسسه حقوقی مانا ثبت.
• تدوین و ارائه هزینه های مربوط به هر بخش از خدمات ثبت شرکت.
• مقایسه نقطه به نقطه ای کارمزدهای مؤسسه مانا ثبت با کارمزدهای متداول در بین دیگر مؤسسات فعال در حوزه ثبت شرکت ، اخذ رتبه و …
• شفافیت در روند حقوقی ارائه خدمات.
• معرفی کارشناسان مربوطه از نظر تخصص و سابقه فعالیت.
• ارائه فیش های واریزی به اداره ثبت شرکت ها و قوه قضاییه.
• ارائه فیش های واریزی به حساب روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار در خصوص آگهی ثبت شرکت و تغییرات مربوط به آن.
• ایجاد بستری شفاف و صادقانه که سبب اطمینان خاطر مشتریان محترم می شود.
• تشکیل تیم پژوهشی و ارائه مقالات آموزشی از طریق وب سایت مانا ثبت.
• ارائه مشاوره های رایگان و کامل در جهت رفع سوالات و ابهامات.
نکته جالب و قابل توجه این می باشد که ؛ بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت پس از مراجعه حضوری و تلفنی به مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، از روند حقوقی و نرخ تعرفه های این مؤسسه غافلگیر شده و اذعان می دارند که ؛ در مؤسسات فعال دیگر علاوه بر تفاوت فاحش قیمت ، موضوع شفافیت اسناد و تعرفه های مالی نیز رعایت نشده است.
همین خدمت توانسته است ؛ جلب رضایت و آسودگی خاطر متقاضیان محترم را فراهم نماید و امروزه مؤسسه مانا ثبت ، مفتخر می باشد که ؛ با استفاده از کارشناسان حقوقی متخصص و متعهد و هم افزایی مبانی تئوریک حقوقی و سازوکارهای حقوقی-اداری ، خدمت ثبت شرکت ارزان را با ایده آل ترین مختصات حقوقی و مالی به ثمر بنشاند.
با این اوصاف ، دیگر نگران تلاش و ایده های ارزشمند خود نباشید و فعالیت حقوقی خود را با ثبت شرکت ارزان با پایین ترین هزینه ممکن آغاز نمایید.
مؤسسه حقوقی مانا ثبت ؛ امیدوارست که با ارائه خدمات مذبور ، قدم مهمی در جهت تحقق برنامه ها و پیشرفت متقاضیان محترم بردارد و در این مسیر هیچگاه متقاضیان محترم را تنها نگذاشته است.
لذا خواهشمندیم ؛ در صورت نیاز به هرگونه خدمات حقوقی همچون ؛ ثبت شرکت ارزان ، ثبت برند ، ثبت اختراع ، اخذ رتبه و… مانا ثبت را جهت خدمت گذاری برگزینید.
“پروتکل ثبت شرکت ارزان ؛ خدمتی نوین از مانا ثبت”
به امید مؤفقیت روزافزون هموطنان عزیز…

پاسخ بدهید