۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند

ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند

” تیم پژوهشی مانا ثبت ” در نظر دارد در این مقاله مطالبی در خصوص نحوه ” ثبت  شرکت تولید  سیستم های هوشمند (دوربین های مداربسته و درب دهای ضد سرقت )” ومدارک لازم و مراحلی که متقاضی ثبت شرکت می بایست طی نماید برای شما عزیزان ارائه نماید .

امید است با مطالعه آن به اطلاعات مورد نیاز خویش در این باره دست یافته و ابهامات ایجاد شده در این حوزه برای شما عزیزان مرتفع گردد .

در گذشته وبا توجه به عدم پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه های مختلف از جمله  امنیت انسان ها برای حفظ امنیت اماکنی که در آن زندگی کرده و یا فعالیت داشتند دچار مشکلات زیادی بودند .

رفته رفته تکنولوژی دامنه وسیع تری یافته و روش ها و همچنین ابزارهای متعددی بدین منظور پیش روی بشر قرار گرفت که از جمله این ابزار ها می توان به استفاده از سیستم های هوشمند امنیتی مانند دوربین های مدار بسته و درب های ضد سرقت اشاره کرد .

درب ضد سرقت :

درب ضد سرقت همان گونه که از اسم آن مشخص است به دربی گفته می شود که مانع از ورود سارقین شده و در مقابل هر گونه دستکاری ، تخریب و اهرم نمودن ایمن و قابل اطمینان باشد .

درب های ضد سرقت در ابتدا از کشورهایی مثل ترکیه و چین به کشور وارد می شد اما پس از مدتی با ورود برخی از قطعات تولید کنندگان داخلی موفق به تولید این درب ها در داخل کشور شده و از لحاظ کیفیت در سطح دیگر کشورهای صاحب نام در این عرصه قرار گرفتند .

دوربین مدار بسته :

دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند .

از آنجا که اغلب این دوربین ها در حفاظت، نظارت و سیستم های مانیتورینگ امنیت بکار می رود این واژه بیشتر به همین حیطه بر می گردد اما معنی فنی آن حتی دوربین های ویدیو تلفن و کنفرانس را نیز دربر می گیرد .

کاربرد های دوربین های مدار بسته :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” از دور بین های مدار بسته در بسیاری از مکان ها و در موارد زیادی از جمله در پیشگیری از ارتکاب جرائم ،بکارگیری در صنعت ،کنترل ترافیک ،امنیت حمل و نقل و غیره … می توان اشاره کرد .

ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند
ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند

ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت ) :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” به منظور ثبت  شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت ) لازم است یکی از قالب های شرکت های بازرگانی که در ذیل به آنها اشاره خواهد شد در نظر گرفته شود:

 • شرکت سهامی عام .
 • شرکت سهامی خاص .
 • شرکت تضامنی .
 • شرکت با مسئولیت محدود .
 • شرکت نسبی .
 • شرکت مختلط سهامی .
 • شرکت مختلط غیرسهامی .

در میان تمامی انواع قالب شرکت ها اکثر شرکت های تجاری در قالب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت می رسند .

بهترین نوع قالب ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت ) شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می باشد .

همراهان گرامی به منظور آگاهی بیشتر دررابطه با شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود به مقالات موجود درپرتال  “موسسه حقوقی مانا ثبت ” مراجعه نمایید .

شرایط لازم جهت ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت) در قالب شرکت سهامی خاص :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” شراط لازم جهت ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت ) در قالب شرکت سهامی خاص به شرح ذیل می باشد :

 • معرفی دو نفر به عنوان بازرس و سه نفر به عنوان عضوشرکت .
 • سرمایه ی اولیه برای ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی ( دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت ) یک صد هزار تومان (۱۰۰۰۰۰۰ ریال) می باشد .
 • در شرکت های در قالب شرکت سهامی خاص ۳۵% سرمایه در ابتدا و باید به صورت نقدی پرداخت شود .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت) در قالب شرکت سهامی خاص :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” برای ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ، درب های ضد سرقت) درقالب شرکت سهامی خاص می بایست مدارک ذیل از سوی متقاضی ارائه گردد :

 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضاء .
 • ارائه اصل گواهی دال برعدم سوء سوابق کیفری متقاضی.
 • امضای اقرار نامه .
 • اقدام به دریافت مجوز لازم در صورتی که موضوع فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد .
 • تنظیم و ارائه وکالتنامه در صورت اختیار نمودن نماینده قانونی جهت پیگیری و رسیدگی به امورمربوطه .

شرایط لازم جهت ثبت  شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ، درب های ضد سرقت) در قالب شرکت با مسئولیت محدود :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” شرایط ثبت  شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت) در قالب شرکت با مسئولیت محدود به شرح ذیل می باشد :

 • معرفی حداقل دو نفر به عنوان عضو شرکت .
 • ارائه و تامین حداقل صد هزار تومان ( ۱۰۰۰۰۰۰ریال) به عنوان سرمایه اولیه تاسیس شرکت .
 • ارائه تعهد پرداخت کل سرمایه از سوی متقاضی ثبت شرکت .

مدارک لازم جهت ثبت  شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت) در قالب شرکت با مسئولیت محدود :

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” مدارک لازم جهت ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند امنیتی (دوربین های مدار بسته ،درب های ضد سرقت) در قالب شرکت با مسئولیت محدود عبارتند از :

 • ارائه کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه ی اعضا شرکت .
 • ارائه اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری اعضا شرکت .
 • امضای اقرارنامه .
 • اخذ مجوزلازم در صورتی که موضوع مد نظر جهت فعالیت احتیاج به دریافت مجوز از سوی سازمان های ذی ربط داشته باشد .
 • اقدام جهت تنظیم و تکمیل فرم تقاضانامه (در دو نسخه)، اساسنا مه ( در دو نسخه ) .

” موسسه حقوقی مانا ثبت ” با در اختیار داشتن کارشناسان خبره و کادری مجرب همواره در پی حل دغدغه های ذهنی هم میهنان عزیزو ایجاد سهولت در زمینه شروع کسب و کار می باشد و با ارائه مشاوره های گوناگون و انجام کارها با صرف کمترین هزینه و با طی نمودن کوتاه ترین مسیرها و با صرفه جویی در وقت آماده ارائه خدمات مختلفی همچون :

ثبت شرکت ارزان ،ثبت شرکت تولید سیستم های هوشمند ، ثبت برند ، ثبت اختراع ، اخذ رتبه ،اخذ ایزو و … به شما عزیزان می باشد .

با سپاس از همراهی دل گرم کننده شما عزیزان .

” کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت ” .

پاسخ بدهید