۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت رنگ سازی

ثبت شرکت رنگ سازی

“با سلام و دعای خیر برای هموطنان و مخاطبان ارجمند مقالات آموزشی تیم پژوهشی مانا ثبت.”
خداوند را شاکریم که بار دیگر توفیق ارائه مقاله ی آموزشی دیگر از سری مقالات آموزشی تیم پژوهشی مانا ثبت را به ما عطا نموده است.
موضوع این مقاله تیم پژوهشی مانا ثبت ؛ اختصاص به ثبت شرکت رنگ سازی دارد. نمی دانم چه میزان از حوزه رنگ و صنعت رنگ اطلاعات در اختیار دارید ولی اگر فعال این حوزه باشید و قصد تاسیس و ثبت شرکت رنگ سازی را برای آینده نزدیک و حتی دور در ذهن می پرورانید ؛ این مقاله را به دقت مطالعه نمایید تا مسیر ساده و کامل فرایند ثبت شرکت رنگ سازی را به خوبی بشناسید.
شاید جالب باشد بدانید که ؛ عدم برابری شدت نور دریافتی در سه نوع سلول دریافت‌ کننده نور رنگی ( قرمز- سبز-آبی ) در چشم سبب به شکل گرفتن مفهوم رنگ در مغز انسان می‌شود.
اساسا رنگ به هر گونه مایع، شبه مایع یا هر نوع ترکیب صمغ مانندی که به وقت اعمال شدن، لایه نازکی را جهت پوشاندن جسمی جامد ایجاد کند ، اطلاق می شود.
انسان های اولیه با مفهوم استفاده از رنگ آنچنان بیگانه نبودند و تحقیقات پژوهشگران مبین ساخته است که ؛ بر روی دیواره های غار رنگ آمیزی توسط ماده های اُخرا، و اکسیدهای هماتیت و مگنتیت انجام گرفته است و در تمدن مصر باستان نیز اشکال مختلف استفاده از رنگ مشاهده شده است که عموما رنگ های مورد استفاده از ۶ نوع رنگ فراتر نمی رفته است. (سفید، سیاه، قرمز، آبی، زرد و سبز)
با گذشت زمان و پیشرفت انسان ، مفهوم رنگ به عنوان جزو مهمی از زیباشناسی مورد استقبال گرفته است و امروزه شاهدیم که رنگ پردازی و رنگ سازی یک صنعت سودآور و ارزشمند است.

ثبت شرکت رنگ سازی
ثبت شرکت رنگ سازی

امروزه کاربرد رنگ بسیار وسیع می باشد که مهم ترین کاربردی که جنبه عمومی نیز دارد ؛ رنگ آمیزی ساختمان ، سازه های مختلف ، تجهیزات و… است.
شرکت های رنگ سازی علاوه بر تولید رنگ ، به تولید پوششهای ساختمانی و صنعتی نیز مبادرت می ورزند و با برنامه ای مدون و فنی از سود جالب توجهی برخوردار می شوند.
اگر فعال و علاقه مند به ثبت شرکت رنگ سازی می باشید باید توجه به این موضوع داشته باشید که عدم برخورداری از اطلاعات و اطلاعات اقتصادی و نبض بازار زمینه ساز زیان های غیر قابل جبرانی خواهد شد!
از سوی دیگر ؛ شرکت هایی که خود را با فناوری های مدرن و نیازهای جدید صنعت و جامعه وقف ندهند ، به آرامی جایگاه خود را در بازار از دست می دهند.
پس از اخذ اطلاعات تخصصی از صنعت رنگ و اتخاذ برنامه های راهبردی برای کسب و کارتان می بایست اقدام به ثبت شرکت رنگ سازی در اداره ثبت اسناد و املاک کشور نمایید.
البته فراموش نکنید که ثبت شرکت رنگ سازی شروع فعالیت رسمی شما می باشد و برای ادامه مسیر کاری تان باید از دستگاه های دولتی مختلفی همچون ؛ اداره صنعت و معدن ، اداره محیط زیست ، شهرداری ها ، استانداری ها و… مجوزهای لازم را اخذ نمایید.
در پرانتز بد نیست عرض نمایم که ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت با استخدام متخصصین حقوقی و مالی از خطرات و هزینه های اضافی موضوع ثبت شرکت رنگ سازی کاسته است و شما می توانید به راحتی و با تعرفه های کم نظیر این مؤسسه ، اقدام به همکاری با مانا ثبت نمایید.
جهت ثبت شرکت رنگ سازی میبایست مشخص نمایید که میزان سرمایه و آورده اولیه شما و شرکایتان به چه میزان است و همچنین در خصوص مسائلی همچون ؛ تعداد شرکا ، حجم کاری ، برنامه های تسهیلاتی و… تصمیم گیری شود.
در ادامه با انواع قالب هایی که می توانید ثبت شرکت رنگ سازی را در آن قالب پیاده سازی نمایید آشنا می شوید و با دانستن این اطلاعات ، تصمیم درست در خصوص نوع شرکت ثبتی را اتخاذ می نمایید.
اساسا ؛ ثبت شرکت رنگ سازی با دو نوع متداول شرکت های سهامی خاص و شرکت های با مسئولیت محدود مرسوم می باشد ولی ثبت شرکت رنگ سازی در مدل های دیگر نیز امکان پذیر می باشد.
ثبت شرکت رنگ سازی در قالب سهامی خاص :
• حداقل تعداد شرکا در شرکت های سهامی خاص ۳ نفر تعیین گشته است.
• انتخاب و معرفی دو بازرس جهت نظارت بر فعالیت هیئت مدیره و شرکا و بررسی امور مالی و فنی شرکت الزامی است.
نکته : بازرسان میبایست حائز یک سری شرایط عمومی باشند و قانونگذار یک سری ممیزی ها و قوانینی در جهت جلوگیری از فساد و تبانی وضع کرده است که شما می توانید با مراجعه به مقالات قبلی مؤسسه مانا ثبت و یا برقراری ارتباط با کارشناسان مانا ثبت به طور رایگان از این اطلاعات برخوردار شوید.
• حداقل میزان سرمایه اولیه جهت ثبت شرکت رنگ سازی در قالب سهامی خاص یک میلیون ریال می باشد.
• طبق مقررات ؛ به میزان ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت بایستی در حساب بانکی منتصب به شرکت سپرده گذاری شود.
• در نام گذاری شرکت سهامی خاص علاوه بر قید عبارت سهامی خاص ، بایستی به نوع نام گذاری توجه نمود و از نام گذاری مخالف قوانین پرهیز کرد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت رنگ سازی در قالب سهامی خاص :
• تصاویر مشخصات شناسایی شرکا اعم از ؛ شناسنامه ، کارت ملی و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
• اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری شرکا.
• در صورت مجوزی بودن شرکت مربوطه ، میبایست مجوزهای لازم اخذ و به اداره ثبت تسلیم شود.
• فیش واریزی ۳۵ درصد سرمایه اولیه.

ثبت شرکت رنگ سازی در قالب با مسئولیت محدود :
• حداقل تعداد شرکا ۲ نفر تعیین شده است.
• حداقل میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت ؛ یک میلیون ریال است.
• رعایت اصول نام گذاری این شرکت ها الزامی می باشد.

مدارک مورد نیاز در جهت ثبت شرکت رنگ سازی در قالب با مسئولیت محدود :
• اقرارنامه شرکت.
• مشخصات شناسایی و هویتی شرکا همچون ؛ کارت ملی ، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
• گواهی عدم سوء پیشینه شرکا.
• مجوزهای مربوطه (در صورت مجوزی بودن شرکت.)
• و…

توجه داشته باشید که ؛ در صورت پیگیری امور حقوقی ثبت شرکت توسط مؤسسات حقوقی مجاز ( مؤسسه مانا ثبت ) بایستی وکالتنامه رسمی ضمیمه پرونده گردد.
این ها سازوکار کلی ثبت شرکت رنگ سازی است و طبعا به دلیل طولانی شدن مقاله ، از بیان جزئیات حقوقی دیگر صرف نظر شده است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق پل های ارتباطی مؤسسه حقوقی مانا ثبت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است ؛ پروتکل ثبت شرکت ارزان و اخذ رتبه ارزان ، ویژه ترین و نوین ترین خدمت مؤسسه حقوقی مانا ثبت می باشد که در ایران بی سابقه بوده است.
جهت مطالعه مفاد این پروتکل شما می توانید به بخش های دیگر وب سایت مانا ثبت مراجعه فرمایید.
“با تشکر از همراهی گرانقدرتان.”
“بدرود.”
” کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت”

پاسخ بدهید