۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران فلکه اول صادقیه مجتمع تجاری اداری پردیس طبقه ۳ واحد ۳
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت مخابراتی

ثبت شرکت مخابراتی

بسیار خرسند می باشیم که جهت ارتقا و بهبود سطح آموزش هموطنان محترم در زمینه مسائل حقوقی شرکت ها و ساز و کارهای اداری فعالیت های حقوقی ؛ با مقاله ای تخصصی و کاربردی در خدمت شما بزرگواران می باشیم.
بدون شک نظرات و پیشنهادات سازنده شما سبب دلگرمی مضاعف در ادامه روند کاری مان می شود و لذا خواهشمندم خدمت گذاران خود در مانا ثبت را از نظرات ارزشمندتان بی نصیب نگذارید.
در این جلسه با مقاله ای تحت عنوان ثبت شرکت مخابراتی در خدمت شما هستیم و ضمن بررسی روند حقوقی ثبت شرکت مخابراتی ، به سازو کار حقوقی پر اهمیت در مناسبات اداری و مدارک مورد نیاز در جهت ثبت شرکت مخابراتی خواهیم پرداخت.
امروزه با گسترش بسترهای ارتباطاتی و فراگیر شدن استفاده از خدمات ارتباطی و فناوری های روز دنیا ؛ علم و صنعت مخابرات از اهمیت فوق العاده ای در کلیه کشورهای توسعه یافته ، کمتر توسسعه یافته و در حال توسعه می باشد و قاعدتا کشور ما نیز از این روند مستثنی نیست.
کافیست کمی به اطراف و آدم های پیرامونتان بنگرید تا متوجه اوج استفاده از فناوری های ارتباطی در بین مردم شوید.
بله. به واقع امروزه ما درعصر ارتباطات به سر می بریم و به دلیل صرفه جویی در هزینه و وقت بسیاری از خدمات به صورت الکترونیکی و در بستر ارتباطات میسر می شود.
طبعا ؛ هر تکنولوژی در کنار تمامی مزایا و امتیازهایی که در اختیار ما قرار می دهد دارای یک سری معایب و تهدیدات زیر پوستی می باشد که عدم توجه کافی مردم و مسئولین ذی ربط سبب شکل گیری آسیب های گوناگونی می شود.

ثبت شرکت مخابراتی
ثبت شرکت مخابراتی

امیدواریم در کشور عزیزمان ؛ با بررسی جوانب امر در حوزه ارتباطات ؛ خطرات و مشکلات ریشه کن شده و شاهد رشد کمی و کیفی خدمات مخابراتی و ارتباطی باشیم.
با این اوصاف و فراگیری روز افزون خدمات این حوزه ، لزوم ثبت شرکت مخابراتی و فعالیت در این زمینه بسیار جدی تلقی می شود و طبعا بازار اقتصادی پر رونقی را به همراه دارد.
ثبت شرکت مخابراتی با اهدافی همچون توسعه و نگهداری و بهره برداری از شبکه های مخابراتی کشور محقق شده است و همچنین از سایر دلایل مهم و اساسی ثبت شرکت مخابراتی ، بحث ارتباط مخابراتی در داخل و یا خارج مرزها و در سراسر جهان می باشد.
توجه داشته باشید که ؛ غیر از فعالیت های فوق فعالیت های دیگری نیز برای شرکت محابراتی در نظر گرفته شده است که برخی از این فعالیت ها عبارتند از ؛ نصب، نگهداری، بهره برداری، فروش، پشتیبانی و اپراتوری کلیه سرویس ها و تجهیزات مخابراتی و واردات و صادرات کلیه دستگاه های مخابراتی و الکترونیکی مجاز و…
بنابراین ؛ متوجه گستردگی حوزه های فعالیت یک شرکت مخابراتی شده اید و بر حسب حوزه کاری ثبت شرکت مخابراتی شامل ملاحظات ویژه خود می باشد.
ثبت شرکت مخابراتی در اداره ثبت و اسناد کشور و پس از ارائه مدارک مربوطه و طی کردن روند حقوقی انجام می پذیرد و طبق حیطه کاری شرکت مخابراتی مورد نظر ؛ بایستی مجوزهای مربوطه از دستگاه های ذی ربط اخذ گردد.
به گزارش تیم پژوهشی مانا ثبت ؛ ثبت شرکت مخابراتی در دو مدل سهامی خاص و سهامی عام متداول می باشد.
شنا همراهان محترم می توانید با مراجعه به قسمت های دیگر وب سایت مانا ثبت با مقالات تخصصی ثبت شرکت سهامی خاص و ثبت شرکت سهامی عامل آشنا شوید.
بالطع ثبت شرکت مخابراتی در قالب سهامی عام دارای شرایط و امتیازات متفاوتی نسبت به شرکت های سهامی خاص می باشد که مهم ترین آن بحث پذیره نویسی و خرید و فروش سهام شرکت سهامی عام در بازار بورس و اوراق بهادار می باشد.
پس از ثبت شرکت مخابراتی مربوطه ؛ شرکت می توانید بنا بر وسعت و حوزه کاری خود اقدام به واگذاری و تاسیس نمایندگی و شعبه در داخل کشور و یا خارج کشور نماید و از این طریق در بحث بازاریابی و گسترش ظرفیت فعالیتی اش مبادرت ورزد.
لازم به ذکر می باشد که ؛ اشخاصی قادر به ثبت شرکت مخابراتی می باشند که دارای مدارک تحصیلی در رشته های فناوری اطلاعات و مخابرات باشند و حائز شرایط تعیین شده شوند.
در بحث اساسنامه شرکت های مخابراتی رعایت یک سری اصول و مقررات الزامی است که این اساسنامه زیر نظر هیئت وزیران به مرحله تایید می رسد.
در ثبت شرکت مخابرات در قالب سهامی خاص ، حداقل تعداد شرکا ۲ نفر تعیین شده است و حداقل به میزان ۳۵ درصد از سرمایه اولیه شرکت بایستی در حساب بانکی سپرده گذاری شود.
تعیین بازرسی در شرکت های سهامی خاص با رعایت اصول و مقررات الزامی می باشد.
در خصوص ثبت شرکت مخابراتی در قالب سهامی عام باید توجه داشته باشید که ؛ حداقل تعداد شرکا ۳ نفر می باشد و همانند شرکت های سهامی خاص ، بایستی حداقل ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت در حساب بانکی سپرده گذاری شود.
تعیین و انتخاب بازرسین نیز الزامی می باشد.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت مخابراتی عبارتند از :
• مدارک شناسایی شرکا اعم از کارت ملی ، شناسنامه و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان.
• تکمیل فرم درخواست ثبت شرکت مخابراتی و تسلیم آن به اداره ثبت.
• تسلیم تقاضانامه و شرکت نامه شرکت مخابراتی به اداره ثبت.
• اساسنامه شرکت.
• صورتجلسه مربوط به مجمع عمومی موسسین و سهامداران شرکت مخابراتی.
• گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه شرکا و سهامداران.
• گواهی بانکی یا فیش واریزی ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت.
• گواهی تاییدیه هیات مدیره اشخاص حقوقی سهامدار مبنی بر غیر دولتی بودن شرکت مخابرات.
• و…

لازم به ذکر است که ؛ در صورت پیگیری امور ثبت شرکت مخابراتی توسط مؤسسه حقوقی مجاز( موؤسسه حقوقی مانا ثبت) بایستی وکالتنامه رسمی نیز ضمیمه پرونده شود.
توجه نمایید که مراحل حقوقی ثبت شرکت مخابراتی دارای ابعاد مهمی می باشد که نباید ساده پنداشته شود و در صورت هر گونه قصوری ، مشکلات غیر قابل جبرانی برای سهامداران و شرکا پیش خواهد آمد.
لذا خواهشمندم ؛ در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در این خصوص ، با کارشناسان مؤسسه حقوقی مانا ثبت ارتباط برقرار کرده و ضمن دریافت مشاوره های رایگان از شرایط همکاری با مؤسسه مانا ثبت آگاه شوید.
شایان ذکر است که به لطف خداوند منان ؛ توانسته ایم در سال ۱۳۹۶ بعد از انجام تحقیقات میدانی و تئوریک ، سندی تحت عنوان پروتکل ثبت شرکت ارزان را در جهت حمایت از هموطنان عزیز در هیئت مدیره مؤسسه حقوقی مانا ثبت به تصویب رسانده و گام مهمی در شفافیت مالی و کاهش تعرفه های خدمات رسانی برداریم.
لذا خواهشمندم ضمن مطالعه سند پروتکل ثبت شرکت ارزان اخذ رتبه ارزان ، در صورت تمایل با کارشناسان مانا ثبت تماس حاصل نمایید.
با تشکر فراوان از همراهی ارزشمندتان با این مقاله که کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت می باشد ، شما را به خداوند منان می سپاریم.
“کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت”

پاسخ بدهید