۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت در موسسه حقوقی مانا ثبت

با گسترش و افزایش وسعت نظام های اقتصادی و نیازهای بی حد ومرز انسان ها ، دولت ها و به طور کلی حکومت ها وظیفه ای مهم و حیاتی در قبال مردم کشور خود احساس می کنند.
ابعاد این نیازها و مطالبات مردم بسیار گسترده تر از آن می باشد که بتوان با برنامه هایی یک بعدی و یک سویه ، پاسخگوی کلیات و جزئیات این مطالبات بود.
شاید بی پایه و اساس نباشد که ؛ میبایست عنصر کیمیا صفت برآورده کردن مطالبات مردم را در هم افزایی نیروی انسانی ، اختصاص منابع مالی و قوانین زنده هر کشور جست و جو کرد.

ثبت شرکت
ثبت شرکت

بی تردید اضلاع این مثلث جادویی ، دارای ارزش ماهیتی همسان و تحقق این موارد نیازمند عزم ملی از جانب حکومت و مردم می باشد.
با افزایش اختصاص منابع مالی در جهت توسعه زیرساخت های یک کشور و پیشرفت کوتاه مدت و دراز مدت آن کشور ، قدم های طلایی سرمایه گذاران ، دانشمندان ، نخبگان و… به این کارزار باز شده است.
نیاز روز افزون دنیا به خدمات نو و کامل شده ، این خلاء را به وجود آورده است که ؛ سرمایه گذاری و فعالیتی با ابزارهای انسانی و مالی غیر همه جانبه کفاف نیاز های جامعه را نمی دهد و همچنین زمینه ساز پیشرفت و توسعه حوزه کسب و کار مربوطه نخواهد شد.
سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به جهت هم افزایی دانش نیروی انسانی و منابع مالی خود اقدام به تشکیل پیوندی قانونی و مدون به نام ” ثبت شرکت ” نموده اند.
خدمات ثبت دارای مختصات ارزشمند و مزایای گرانقدری می باشد و بدون تردید ، خدمات ثبت می تواند شروع فعالیت قانون مند و حساب شده هر کسب و کار تلقی گردد.

ثبت شرکت
ثبت شرکت

ثبت شرکت و شروع فعالیت تحت قالب حقوقی دارای مزایای ارزشمندی در خصوص مراودات با شرکت های داخلی و خارجی ، برخورداری از امتیازات اختصاص داده شده ی دولتی ، ساز و کارهای حقوقی – مالی مدون و مشخص و مزایای بسیار دیگر که در مقالات تیم پژوهشی مانا ثبت به آن ها به طور مفصل پرداخته شده است ، می باشد.
فارغ از تمامی مزایای حقوقی و مالی خدمات ثبت و فعالیت تحت شرایط حقوقی ، بسیاری از آمارها و نظرسنجی های تیم پژوهشی مانا ثبت ، صراحتا به این نتیجه ختم شده است که تبدیل نظام کاری حقیقی به حقوقی ( ثبت شرکت ) سبب افزایش ۳۰ درصدی اطمینان مردم و سرمایه گذاران دیگر به فعالیت شرکت مربوطه شده است و بدون تردید نمی توان از جلب اطمینان و مصادیق اعتماد سازی هیچ کسب و کاری به راحتی گذر کرد.
با همه این اوصاف و تایید لزوم موضوع ثبت شرکت ؛ دغدغه بسیاری از سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در رابطه با روند و فرآیند خدمات ثبت و ساز و کارهای مطرح در خصوص ثبت شرکت برطرف نشده است که نمی توان به راحتی از این فقدان چشم پوشی نمود.
در این بین مؤسسات حقوقی همچون مؤسسه حقوقی مانا ثبت با نظر به نیازها و دغدغه های سرمایه گذاران و افراد علاقه مند به ثبت شرکت ، شروع به فعالیت و خدمات رسانی به هموطنان محترم نموده است.
خداوند متعال را شاکریم که مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، توانسته است با تجمیع و هم افزایی کارشناسان حقوقی و مالی متخصص و متعهد و تدوین برنامه هایی در جهت رفع دغدغه های سرمایه گذاران محترم ، گامی مهم در عرصه خدمات ثبت ، اخذ رتبه ، ثبت برند ، ثبت اختراع و خدمات متععد دیگر بردارد.
خدمات ثبت شرکت و اخذ رتبه ، تخصصی ترین خدمت مؤسسه حقوقی مانا ثبت به هموطنان محترم می باشد و اقدامات مهمی در جهت خدمات ثبت و اخذ رتبه به نحو ایده آل ، با سرعت مناسب و همچنین قیمت عادلانه انجام شده است.
در باب خدمات ثبت و مفاهیم مورد بحث حقوقدانان اقدامات شایان به ذکری توسط مجموعه مانا ثبت انجام شده است که اگر بخواهیم به برخی از این اقدامات در حوزه ثبت شرکت اشاره داشته باشیم ، می توان موارد ذیل را بیان نمود :
• تشکیل کار گروه ویژه تخصصی در خصوص موضوع خدمات ثبت که سبب توجه ویژه و تخصصی کارشناسان به موارد حقوقی و مالی موضوع خدمات ثبت شده است.
• تحقیقات حقوقی و مالی به روز شده در خصوص ثبت شرکت و ایجاد پیوندی مستمر با مفاد قانونی ، بخش نامه ها و دستگاه های ذی ربط که زمینه ساز خدمات ثبت با بهترین روند حقوقی و سریع ترین زمان ممکن شده است.
• تشکیل تیم پژوهشی مانا ثبت که نقش مهمی در خصوص ارائه مقالات آموزشی رایگان ، در باب خدمات ثبت و خدمات مؤسسه حقوقی مانا ثبت به وسیله بستر وب سایت مانا ثبت ایفا کرده است.

خدمات ثبت
خدمات ثبت

• ارائه مشاوره های رایگان در خصوص خدمات ثبت و خدمات دیگر مانا ثبت که سبب ایجاد بستری آموزشی و ارتباط دو طرفه با هموطنان محترم شده است.
• تصویب و تنظیم سند ” پروتکل ثبت شرکت ارزان” که زمینه ساز شفافیت مالی و ابهام زدایی در روند خدمات ثبت و کارمزدهای مربوطه شده است.
• توسعه خدمات مربوط به ثبت شرکت به موازات خدمات اصلی که سبب ایجاد پکیج کاملی از خدمات مورد نیاز سرمایه گذاران می باشد.
• و …
مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، مفتخر می باشد که با اقدامات مذکور توانسته ثبت انواع شرکت های ذیل را به بهترین نحو و ارزان ترین قیمت انجام دهد :
• ثبت شرکت سهامی عام
• ثبت شرکت سهامی خاص
• ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت بیمه ای و اخذ مجوز مربوطه
• ثبت شرکت تعاونی
• ثبت شرکت تضامنی
• ثبت انواع مؤسسه
• ثبت شرکت دانش بنیان
• ثبت شرکت هلدینگ
• ثبت شرکت کنسرسیوم
• ثبت شرکت سرمایه گذاری
• و ثبت انواع شرکت های دیگر.

همانطور که عرض نمودیم ؛ مدیریت مؤسسه حقوقی مانا ثبت با نظر به نیازهای سرمایه گذاران و شرکت ها در طول حوزه فعالیتشان ، خدمات جانبی این شرکت ها را نیز در برنامه خدمات رسانی خود قرار داده است و به تعبیر دیگر ؛ از صفر تا صد مراحل کاری شرکت ها با متقاضیان ارجمند همکاری می نماید.
شایان به ذکر می باشد که ؛ مدیریت مؤسسه حقوقی مانا ثبت ؛ جهت جلب رضایت و کاهش هزینه های ثبت شرکت و اخذ رتبه برای متقاضیان محترم ، تخفیف ۳۰ درصدی در مورد ثبت شرکت و تخفیف ۵۰ درصدی در خصوص اخذ ، ارتقا یا تمدید رتبه شرکت ها را تا انتهای سال ۱۳۹۶ اعمال کرده است که هموطنان عزیز می توانند از این فرصت طلایی استفاده نمایند.
“مانا ثبت ؛ تخصصی ترین مؤسسه حقوقی فعال در زمینه ثبت شرکت و اخذ رتبه.”
ما با شما هستیم…

پاسخ بدهید