برای تماس ( کلیک کنید )
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
خرید رتبه آماده

خرید رتبه آماده

بنا به مراجعه مکرر مخاطبان عزیز در خصوص نحوه خرید رتبه آماده و ساز و کارهای مربوط به آن ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” تصمیم دارد در این مقاله به موضوع خرید رتبه آماده و مطالب حول آن بپردازد .

امیدواریم مطالعه این مقاله شما را در این راه یاری رسانده و موجب ابهام زدایی در این زمینه گردد .

بسیاری از پیمانکاران در تلاش هستند که خیلی زود فعالیت اقتصادی  خود را آغاز نموده و شروع به سرمایه گذاری نمایند اما زمان و حوصله لازم برای اخذ رتبه را ندارند .

بهتر است بدانید که این شرکت ها برای اخذ رتبه مورد درخواست می بایست مراحل زیادی را طی نموده و درگیر پروسه پیچیده و وقت گیر اخذ رتبه شوند .

شرکت های فوق می توانند راه آسانتر و سریع تری را برای رسیدن به مقصود خود انتخاب نمایند .

پیشنهاد ” موسسه حقوقی مانا ثبت ” برای این عزیزان خرید شرکت با رتبه آماده می باشد .

شرکت های فوق تمام مراحل اخذ رتبه را پشت سر گذاشته و دارای کد اقتصادی بوده و تمام ملزومات را دارا می باشند و متقاضی فروش رتبه آماده سهام شرکت خود را به صورت صد در صدی به متقاضی خرید رتبه واگذار می نماید( می فروشد ) .

مراجع قیمت گذاری برای خرید رتبه آماده شرکت مشاوره ای و پیمانکاری قیمت های متفاوتی را ذکر می کنند دلیل این تفاوت در قیمت ها در سطح رتبه این شرکت ها می باشد .

شایان ذکر می باشد که مراجع ذی صلاح شرکت های پیمانکاری را در ۵ سطح رتبه بندی می نمایند  که رتبه ۱ دارای بالاترین سطح و رتبه ۵ پایین ترین سطح رتبه را شامل می شود . هم چنین این مراجع شرکت های مشاوره ای را در ۳ سطح رتبه بندی می کنند که رتبه ۱ بالاترین رتبه و رتبه ۳ پایین ترین رتبه می باشند . با این تفاسیر مسلما شرکت هایی که رتبه بالاتری دارند قیمت بیشتری برای فروش رتبه مشخص می کنند .

 

خرید رتبه آماده
خرید رتبه آماده

انواع خرید رتبه آماده

بر اساس گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” خرید رتبه آماده در زمینه های ذیل برای پیمانکاران متقاضی قابل انجام می باشد :

 • رشته های راه و ترابری .
 • رشته تاسیسات و تجهیزات .
 • رشته ساختمان و ابنیه .
 • رشته صنعت و معدن .
 • رشته مرمت آثار باستانی .
 • رشته کشاورزی .
 • رشته کاوش های زمینی .
 • رشته آب .
 • رشته نیرو .
 • رشته ارتباطات .
 • رشته نفت و گاز .
 • خرید رتبه آماده شرکت رتبه بندی اندوه سازان .
 • خرید رتبه آماده شرکت با رتبه مشاوران .
 • خرید رتبه آماده شرکت رتبه بندی شرکت های EPC .
 • خرید رتبه آماده شرکت رتبه بندی شرکت های انفورماتیک .

همراهان ارجمند ” موسسه حقوقی مانا ثبت ” شما می توانید به منظور آگاهی از نحوه خرید رتبه آماده و شرایط آن با همکاران ما تماس گرفته و از مشاوره های رایگان موسسه بهره مند گردید .

همچنین می توانید نسبت به خرید رتبه آماده شرکت های سهامی خاص و با مسئولیت محدود تک رشته ای و یا دو رشته ای موجود و آماده واگذاری در زمینه مورد فعالیت خود از موسسه مانا ثبت اقدام نمایید .

شرایط ضروری به منظور خرید رتبه آماده پیمانکاری

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” متقاضی خرید رتبه آماده می بایست واجد شرایطی که مراجع ذی صلاح تعیین نموده اند باشد .

شرایط فوق به شرح ذیل می باشد :

در ابتدای امر متقاضی می بایست نسبت به اخذ پوشه مشخص شده از جانب انجمن صنفی پیمانکاران اقدام نماید تا از این طریق صلاحیت لازم مشخص گردد .

در ادامه می بایست روزنامه تاسیس، اساسنامه، اظهارنامه یا شرکتنامه و تقاضانامه ثبت شرکت از سوی متقاضی فروش رتبه ارائه گردد .

همچنین لازم است سهامداران کپی مدارک شناسایی خود اعم شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت خود را ارائه داده و آنرا به امضای هیئت مدیره برسانند .

متقاضیان خرید رتبه آماده توجه داشته باشند که مدارک مهندسی کارکنان نیز حتما می بایست ارائه گردد چرا که هر چه سابقه فعالیت این افراد و سطح علمی آن ها بالاتر باشد شانس امکان دریافت امتیاز بالاتر و کسب صلاحیت رتبه های بهتر برای آنها فراهم خواهد شد .

برای رسیدن به این هدف لازم است مدارک مهندسی شرکت شامل یک نفر مهندس که دارای ۳ سال سابقه بیمه می باشد و یک نفر مهندس که سابقه ندارد، ارائه گردد .

به گزارش ” تیم پژوهشی مانا ثبت ” در جهت ثبت شرکت لازم است رتبه درخواست شده در سربرگ شرکت به تایید معاونت فنی عمران استانداری برسد .

در ضمن ارائه اسناد مربوط به محل ثبت شرکت و اخذ کد اقتصادی الزامی و ضروری می باشد .

 

” موسسسه حقوقی مانا ثبت ” پیش گام در زمینه اخذ رتبه، خرید رتبه آماده، ثبت شرکت، ثبت شرکت ارزان، ثبت اختراع، اخذ ایزو و غیره می باشد و آماده خدمت رسانی به تمامی هم میهنان عزیز در سرتا سر ایران پهناور می باشد .

با سپاس از حسن توجه و انتخاب شما همراهان گرامی .

” کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت ” .

پاسخ بدهید