۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
اخذ مجوز

موضوعات فعالیت نیازمند اخذ مجوز

خوشحالیم که ؛ شاهد بازخورد مثبت و کم نظیری از جانب شما بزرگواران ، در باب مقاله های آموزشی مؤسسه مانا ثبت دریافت نموده ایم و قطعا همین انرژی مثبت سبب انگیزه مضاعف تیم پژوهشی مانا ثبت شده است.
در مقالات قبلی مانا ثبت در مورد بسیاری از مفاهیم و اسناد مورد نیاز در خصوص فعالیت های اقتصادی ، مطالبی را عنوان نموده ایم.
در خلال این مقالات ، تاکید زیادی بر این نکته داشتیم که ؛ بسیاری از شرکت ها و به طور کلی کسب و کارها ، بنا به حوزه فعالیتی خود نیازمند اخذ مجوز از دستگاه های ذی ربط می باشند.

اخذ مجوز
اخذ مجوز

واقعیت این می باشد که دولت و اساسا حکومت ، جهت نظارت و تضمین کیفیت و کمیت مصولات ، خدمات و حتی تجهیزات میبایست ؛ تمامی شرکت ها قبل از ثبت شرکت و کسب و کارها را مورد بررسی و ارزیابی همیشگی قرار دهد و از طرف دیگر، برای جلوگیری از هر گونه تخلف و تخطی از قوانین وضع شده ، اقدام به اختصاص مجوزهایی توسط دستگاه های مختلف و اخذ مجوز به این فعالان اقتصادی و حتی غیر اقتصادی نموده است.
به طور مثال ؛ تصور کنید برای احداث و راه اندازی یک سالن مرغداری چه دستگاه هایی باید در جهت نظارت بر آن وارد عمل شوند.

به همین منظور قوانینی وضع شده است که ؛ متقاضیان راه اندازی و تاسیس هر کسب و کار میبایست در چهارچوب این قوانین، اقدام به اخذ مجوز از دستگاه های ذی ربط نمایند.
تیم پژوهشی مانا ثبت ، با دریافت نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما بزرگواران اقدام به تهیه جدولی کامل و جامع در خصوص حوزه کاری هر فعالیت اقتصادی ، دستگاه ها یا مراجع صادرکننده مجوز مربوطه و مستندات قانونی در نظر گرفته شده در این خصوص نموده است.
برای راحتی شما بزرگواران ، لینک دانلود این جداول ضمیمه این مطلب شده است.
لذا تقاضامندم ؛ پس از مطالعه این جدول در صورتی که ابهام یا سوالی برای شما بزرگواران پیش آمده است ، از طریق پل های ارتباطی مؤسسه مانا ثبت با کارشناسان مانا ثبت تماس حاصل فرمایید.( مشاوره رایگان)
“با سپاس از همراهی همیشگی شما بزرگواران.”
“کاری از تیم پژوهشی مانا ثبت”

برای دریافت اطلاعات لازم جهت اخذ مجوز شرکت ها از مراجع ذیصلاح فایل زیر را دانلود نمایید.

اخذ مجوز شرکت ها

 

پاسخ بدهید