۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند

چرا ثبت شرکت و ثبت برند با موسسه حقوقی مانا ثبت

 شاید سخت ترین قسمت ماجرای پرفراز و نشیب تاسیس شرکت و شکل دهی ساز و کارهای مرتبط به آن، چیزی نباشد غیر از دغدغه ” از کجا و چگونه شروع کردن”.

بله. بسیار حیاتی می باشد که با علم و آگاهی وارد این دنیای جذاب و پرتلاطم شوید.

لابه لای این همه دغدغه ، که حول محور سوال ها و ابهام هایی مثل ؛ “از کجا شروع کنم ؟ ” ، “برای شروع چه چیزی لازم دارم؟ ” ، “به چه کسی می توانم اعتماد کنم؟ ” و… می چرخد ،  چتر نجاتی ایمن و قابل اتکا ، ضامن بهترین و آسوده ترین فرود تلقی می شود.

ولی این چتر نجات چیست؟

مؤسسات و شرکت های مشاور در زمینه ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت برند و… همان چتر نجاتی می باشند که ضامن سلامتی و آسودگی خاطر سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی می باشند.

خوشبختانه ، در این سال ها ،شاهد شکل گیری مؤسسات و شرکت های مشاور بسیار ارزشمندی می باشیم.

در این بین “مؤسسه حقوقی مانا ثبت” با استعانت از خداوند منان   و با تکیه بر سابقه ده ساله اش و با ارائه مجموعه خدمات ارزنده ای همچون ؛ ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت برند ، ثبت اختراع و خدمات متعدد دیگر ، توانسته گامی مهم در خصوص رفع دغدغه های سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی بردارد.

خوشبختانه ، با استقبال مثال زدنی همراهان مؤسسه حقوقی مانا ثبت ، مدیریت این مؤسسه اقدام به تدوین برنامه هایی حساب شده و ارزشمند در جهت تحقق آرمان های این مؤسسه که همانا ؛ برطرف کردن دغدغه های مراجعه کنندگان و دستیابی به مطلوب ترین نتیجه ممکن می باشد گرفته است.

برخی از این تدابیر و برنامه ها به شرح ذیل می باشند :

  • بهره مندی از کارشناسان متخصص و مجرب حقوقی و مالی که سبب تسهیل فرآیندهای قانونی مربوط به خدمات مؤسسه می گردد.
  • ارائه مقالات آموزشی رایگان در وب سایت مانا ثبت ، که توسط تیم پژوهشی ویژه مؤسسه ، با هدف تحقق ابعاد آموزشی در خصوص هر یک از خدمات مؤسسه ، در دستور کار قرار گرفته است.
  • اقدام به ارائه مشاوره های رایگان در خصوص سؤالات و ابهامات هموطنان عزیز ، که سبب توسعه روابط فی ما بین کارشناسان مؤسسه و هموطنان عزیز گشته است.
  • به جهت بهره وری حداکثری از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ، مدیریت مؤسسه تصمیم به تشکیل کارگروه هایی ویژه در خصوص هر یک از خدمات ارائه شده از جانب مؤسسه نموده است.
  • به موازات افزایش سطح اطلاعاتی مؤسسه ، ارتباطاتی حساب شده با مراجع قانونی مربوط به هر یک از خدمات مؤسسه شکل گرفته است ، که سبب اطلاع از قوانین به روز شده و آشنایی با بسترهای موجود در این حوزه می شود.
  • توسعه و گسترش خدمات مؤسسه مانا ثبت ، سبب شده است که در تمامی مراحل صفر تا صد کاری ، این مؤسسه در کنار مشترکان خود باشد.

با این اوصاف ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت آماده خدمات رسانی به سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی محترم می باشد و امیدوارست ؛ به بهترین و مطلوب ترین نتیجه در حوزه های کاری مؤسسه برسد.