۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
     ۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰_۴۴۳۸۸۰۵۲ شنبه الی پنچ شنبه ساعت ۹ الی ۱۷تهران میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان پلاک 81 طبقه دوم
ثبت شرکت
اخذ رتبه
ثبت برند
ثبت شرکت ارزان

ثبت شرکت ارزان

“با سلام و عرض احترام به خدمت کلیه همراهان و مخاطبان ارجمند مقالات پژوهشی مؤسسه حقوقی مانا ثبت.”
همانطور که مستحضرید ؛ حیطه کاری مؤسسه حقوقی مانا ثبت در زمینه ثبت شرکت ، اخذ رتبه و موارد مربوط به روند کاری شرکت ها می باشد و در همین راستا با بهره کیری از نیروی انسانی متخصص و فرآیندهای مالی و حقوقی اصلاح شده ، تلاش نموده که بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیاران متقاضیان محترم قرار دهد.
بدون شک در هر کسب و کاری موضوع کاهش هزینه ها رکن اساسی می باشد و در درازمدت و کوتاه مدت سبب صرفه جویی مهمی می شود.
بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت ، اخذ رتبه و خدمات این حوزه از هزینه های بالای خدمات مؤسسات حقوقی رنج می برند و بنا بر همین دغدغه مؤسسه حقوقی مانا ثبت اقدام به ایجاد پروتکلی جهت ثبت شرکت ارزان ، اخذ رتبه ارزان و خدمات دیگر این حوزه نموده است.

ثبت شرکت ارزان
ثبت شرکت ارزان

ثبت شرکت ارزان یکی از خواسته های مراجعه کنندگان محترم می باشد.
پروتکل ثبت شرکت ارزان ، اخذ رتبه ارزان و خدمات دیگر مؤسسه حقوقی مانا ثبت بدان معنا می باشد که ؛ مدیریت مانا ثبت با ایجاد شفافیت در تمامی مراحل کاری علاوه بر ابهام زدایی ، تلاش نموده است که نگرانی و دغدغه مشتریان محترم خود را برطرف نماید.
در همین چهارچوب ( پروتکل ثبت شرکت ارزان) مؤسسه حقوقی مانا ثبت این مصادیق را در طی این پروتکل رعایت نموده است :
• تدوین و ارائه تعرفه های خدماتی مؤسسه حقوقی مانا ثبت.
• تدوین و ارائه هزینه های مربوط به هر بخش از خدمات ثبت شرکت.
• مقایسه نقطه به نقطه ای کارمزدهای مؤسسه مانا ثبت با کارمزدهای متداول در بین دیگر مؤسسات فعال در حوزه ثبت شرکت ، اخذ رتبه و …
• شفافیت در روند حقوقی ارائه خدمات.
• معرفی کارشناسان مربوطه از نظر تخصص و سابقه فعالیت.
• ارائه فیش های واریزی به اداره ثبت شرکت ها و قوه قضاییه.
• ارائه فیش های واریزی به حساب روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار در خصوص آگهی ثبت شرکت و تغییرات مربوط به آن.
• ایجاد بستری شفاف و صادقانه که سبب اطمینان خاطر مشتریان محترم می شود.
• تشکیل تیم پژوهشی و ارائه مقالات آموزشی از طریق وب سایت مانا ثبت.
• ارائه مشاوره های رایگان و کامل در جهت رفع سوالات و ابهامات.
این موارد برخی از کلیات پروتکل ثبت شرکت ارزان می باشد که توسط هئیت مدیره مؤسسه حقوقی مانا ثبت به تصویب رسیده و تمامی پرسنل مؤسسه موظف به رعایت این امر می باشند.

ثبت شرکت ارزان
ثبت شرکت ارزان

توجه داشته باشید که ؛ ثبت شرکت ارزان به معنای کاهش کیفیت کاری و کم ارزش نمودن موضوع خدمات نمی باشد.

مؤسسه حقوقی مانا ثبت با ثبت شرکت ارزان در تمامی انواع شرکت ها همچون ؛ شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت های تضامنی ، شرکت تعاونی و… خدمت ارزشمندی را به متقاضیان محترم ارائه نموده است.
در راستای خدماتی همچون ؛ ثبت شرکت ارزان ، اخذ رتبه ارزان و خدمات این حوزه ، مدیریت مؤسسه حقوقی مانا ثبت اقدام به تشکیل تیم پژوهشی جهت تهیه و گردآوری مقالاتی آموزشی و ارائه آن در بستر وب سایت مانا ثبت نموده است که کمک قابل توجهی به متقاضیان محترم در جهت رفع ابهامات و سوالات آن ها نموده است.
مقالات تیم پژوهشی مانا ثبت از مرز ۱۰۰۰ مقاله در خصوص موضوعات ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت برند ، ثبت اختراع ، اخذ ایزو و… عبور کرده است و سبب آموزش و یادگیری هم وطنان عزیز شده است.
در چهارچوب ثبت شرکت ارزان و خدمات مرتبط دیگر ، مشاوره های رایگان حضوری ، تلفنی و مجازی نقش عمده ای در کاهش هزینه خدمات رسانی ایفا نموده است و مؤسسه حقوقی مانا ثبت مفتخر می باشد که ؛ اعلام نماید ، متقاضیان محترم با مراجعه به وب سایت مانا ثبت و اخذ مشاوره های رایگان می توانند به بیش از ۹۰ درصد مطالب مورد بحث دسترسی نمایند.
با تمام این گفته ها متوجه شده اید که ؛ پروتکل ثبت شرکت ارزان موجبات حمایت از متقاضیان را برآورده می کند و حمایت ارزشمندی در جهت ثبت شرکت با کم ترین هزینه و به بهترین نحو می باشد.
علاوه بر این مطالب میبایست خاطر نشان نماییم که ؛ مؤسسه حقوقی مانا ثبت بنا بر ضرورت موضوع ثبت شرکت ارزان و کاهش هزینه های خدمات دیگرش برای هم وطنان عزیز در بازه های زمانی مشخص ، اقدام به اعمال تخفیف های مناسبتی جهت ارائه خدمات می نماید.
در همین باب ؛ خدمات اخذ ، تمدید و ارتقا رتبه یا گرید شامل تخفیفی ۵۰ درصدی برای هم وطنان عزیز ، فقط و فقط تا انتهای سال ۹۶می باشد.

با سپاس از مطالعه این مطلب ، خواهشمندم ؛ در صورت وجود هر گونه ابهامی با کارشناسان مانا ثبت تماس فرمایید و در صورت نیاز به هر یک از خدمات مؤسسه حقوقی مانا ثبت همچون ؛ ثبت شرکت ، اخذ رتبه ، ثبت برند ، ثبت اختراع و… ما را فراموش نکنید.
“در پناه خداوند منان.”

تلفن تماس:
۰۲۱-۴۴۳۸۸۰۵۲
۰۹۱۲۵۴۵۳۱۵۰